Makale Yazarlığı Şartları

Makale Yazarlığı

Makale yazarlığı için web sitemizin bazı kuralları ve şartları vardır bu kurallar ve şartlar web sitemizin amac ve misyonumuz dışında yazılardan uzak tutmakdır.

Modernbilim.com makale yazarlığı kalite şartları ve koşulları sıradan web siteleri gibi herkesin üye olup birşeyler yazabileciği bir web site olmadığının bir göstergesidir.

Makale yazarlığı web sitemizin en önemli ve dikkat edilmesi gereken hususlardandır.Çünkü içerik kalitemizin yüksek seviyede olması gerekmektedir.Yani buna örnek vericek olursak, şu demektir makalelerimizin hepsi SEO uyumlu olması gerekmektedir.

İnternetteki çoğu bilim sitesinde kopya makale ve görseller bulunmamaktadır. Bizim onlardan farkımız tamamen özgün olup içeriklerimizin ayırt edici özellikte olmasıdır.

Makale yazarlığı için aşağıda bazı şartlardan bahsedilmiştir.

Makale Yazarlığı İçin Şartlarımız

  1. Makale yazarlarının uzman olduğu veya donanımlı olduğu konu ve alanlarda makaleler yazmasını önermekteyiz. Aksi takdirde gönderi silinir ve yazarlığı iptal edilir.
  2. Makale Yazarlarının yazdığı makaleler gerçekliği kanıtlanmış olmalıdır.Gerçeklikte uzak hayali ürüne makaleler silinir  yazarın yazarlığı iptal edilir.
  3. Makale yazarları yazılarının tamamen özgün, başka sitelerde daha önce yayınlanmamış olması gerekir. Görsellerin de özgün olması gerekir. Aksi takdirler yazarlığıyla beraber üyeliğide iptal edilir.
  4. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konuda, bir kişiyi veya toplumu hedef alan alaycı, küçümseyici, hakaret içeren yazılar silinip kişinin yazarlığıyla beraber üyeliğide iptal edilir.
  5. Yayınlanan makalelerde reklam içerikli yazı,görsel ve kod bulundurmak yasaktır. Aksi taktirde yazarlığı ve üyeliği iptal edilir.
  6. Yasadışı içerik ve yasadışı sitelere bağlantı vermek yasaktır. Aksi halde yazarlığıyla beraber üyeliği iptal edlip tüm makaleleri silinir.
  7. Devlet büyüklerine, Atalarımıza , devlet kurumlarına; hakaret , küçümseme vb yazı yazanların hakkında üyeliği iptal edilir, tüm makaleleri silinir.
Başa dön tuşu